22
29.12.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Warto byłoby wspomnieć o mlodych zawodnikach UKP Jedynka Elbląg, którzy z sukcesami walczyli w tegorocznych Mistrzostwach Polski w pływaniu!
ZaReferendum (2022.12.30)

info

1  
  0
@Pelé - Tylko tym aktorom nikt nie płaci 6-10 tyś co miesiąc, tak jak tym miernym grajkom, których trudno nazwać sportowcami. Z kina teatru, Światowi-du korzysta 30 procent społeczeństwa miasta, a te mecze niby piłkarzy generują same koszty, zero zysku dla mieszkańców którzy płacą podatki. Jakiś czas temu to takie grajki jak teraz ma Olimpia i jest tam gdzie jest to ludziki musieli chodzić do pracy a po pracy bawić się w to co teraz nazywają wielkim sportem.
(2023.01.01)