UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To miasto smutne jak jesień średniowieczna nie zasługuje na takich wybitnych sportowców. Dziękujemy wam WSZYSTKIM za wasz wysiłek, pracę i poświęcenie. Pozdro

ElbląskiJanusz

Anuluj