UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To miasto smutne jak jesień średniowieczna nie zasługuje na takich wybitnych sportowców. Dziękujemy wam WSZYSTKIM za wasz wysiłek, pracę i poświęcenie. Pozdro
ElbląskiJanusz
To miasto smutne jak jesień średniowieczna nie zasługuje na takich wybitnych sportowców. Dziękujemy wam WSZYSTKIM za wasz wysiłek, pracę i poświęcenie. Pozdro
ElbląskiJanusz