UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

jacy sportowcy ???!!!, Żeby było na prawdę dobrze to trzeba by było mieć olimpijczyków - a czym tu się pochwalić - udziałem w zawodach jakiejś marnej rangi??? Już nie mówię o piątoligowych kopaczach bo na to szkoda słów. Pozostałe dyscypliny nie są zbyt widowiskowe i nie przyciągają sponsorów.

misiek778