UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@TakToJa - Tak tak. Bo aktorzy i tancerze tez sobie zbudowali teatr i wyremontowali Światowid. Takie krótkowzroczne patrzenie, to jeden z powodów tego, że Elbląg jest gdzie jest.

Pelé

Anuluj