UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie dla P O i PSL i SLD to przez was Polska nie dostaje pieniędzy z K P O. Teraz tu judzucie. Zapomnieliscie że to PiS wybudowali przekop. Że to PiS chce by Elbląg się rozwijał. , za rządów obecnych P O i PSL i SLD miasto Elbląg jest degradowane, nisczone. A wasze motto to wszystko na olsztyn. Won wreszcie.