113
20.12.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Odczep aie pan od Elblaga. Daj zyc ludziom i rozwijac sie miastu.
(2022.12.20)

info

29  
  2
Pis wybuduje na tych terenach hurtownię granatników...
(2022.12.20)

info

5  
  11
pis wybudował.. ?puknij się w łepetynę. Wybudował za naszą kasę.. !Pis nie ma swoich pieniędzy..
(2022.12.20)
Niestety musimy czekać do wyborów
(2022.12.20)

info

9  
  0
@lubie.kefir - Ja nie wierzę lewackim zawodowych oszustom i notorycznym łgarzom którzy kłamią na każdym kroku tak jak Ty może czas napisać za co cię z partii wyrzucili czy czasem właśnie nie za tą uczciwość? Też chcieli jednak index zobaczyć?
Niszczlewactwo (2022.12.20)
Akurat unia da pieniądze na port... prędzej się unia rozpadnie jak senator zobaczy pieniądze.
J. M. (2022.12.20)

info

14  
  4
Apeluję do rządu żeby podał się do dymisji i do uczciwej pracy za miskę ryżu
(2022.12.20)

info

5  
  10
@Niszczlewactwo - Ale ty jesteś kuc-nikim więc kogo obchodzi co jakiś cieć brunatny ma do powiedzenia? Pohajluj z ziomkami-lumpami ostatni raz w piwnicy do foci Korwina Krula i jazda na front, platfusie zbolały.
lubie.kefir (2022.12.20)
Weź ty chłopie lepiej popływaj motorówką. Może te klepki w końcu się tam poukładają ?
(2022.12.20)

info

21  
  2
@lubie.kefir - Znowu wyzwiska zamiast prawdy? Znaczy zabolało i dobrze. Takich łgarzy jak Ty prawda ma boleć, ma boleć bardzo od rana do wieczora. Koniec dziadostanu koniec lewactwa.... koniec łgania o swoich sukcesach. Jeśli jednak nadal uważasz że kogoś obchodzi twoje zdanie zakłamany czerwony karle ruski trollu to jesteś naprawdę przygłup.
Niszczlewactwo (2022.12.20)