A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Odczep aie pan od Elblaga. Daj zyc ludziom i rozwijac sie miastu.
Pis wybuduje na tych terenach hurtownię granatników...
pis wybudował.. ?puknij się w łepetynę. Wybudował za naszą kasę.. !Pis nie ma swoich pieniędzy..
Niestety musimy czekać do wyborów
@lubie.kefir - Ja nie wierzę lewackim zawodowych oszustom i notorycznym łgarzom którzy kłamią na każdym kroku tak jak Ty może czas napisać za co cię z partii wyrzucili czy czasem właśnie nie za tą uczciwość? Też chcieli jednak index zobaczyć?
Akurat unia da pieniądze na port... prędzej się unia rozpadnie jak senator zobaczy pieniądze.
Apeluję do rządu żeby podał się do dymisji i do uczciwej pracy za miskę ryżu
Weź ty chłopie lepiej popływaj motorówką. Może te klepki w końcu się tam poukładają ?
@lubie.kefir - Znowu wyzwiska zamiast prawdy? Znaczy zabolało i dobrze. Takich łgarzy jak Ty prawda ma boleć, ma boleć bardzo od rana do wieczora. Koniec dziadostanu koniec lewactwa.... koniec łgania o swoich sukcesach. Jeśli jednak nadal uważasz że kogoś obchodzi twoje zdanie zakłamany czerwony karle ruski trollu to jesteś naprawdę przygłup.