UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A nie lepiej klepać pierogi? Smaczniej, pozyteczniej i doskonaly lans na fb jako milosny rodzinny obrazek to zawsze dziala -:)))a nie zawracać ludziom du p..... mrzonkami o potędze
A nie lepiej klepać pierogi? Smaczniej, pozyteczniej i doskonaly lans na fb jako milosny rodzinny obrazek to zawsze dziala -:)))a nie zawracać ludziom du p..... mrzonkami o potędze