UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A nie lepiej klepać pierogi? Smaczniej, pozyteczniej i doskonaly lans na fb jako milosny rodzinny obrazek to zawsze dziala -:)))a nie zawracać ludziom du p..... mrzonkami o potędze


Anuluj