Wybrany wątek opinii

Nie dla P O i PSL i SLD to przez was Polska nie dostaje pieniędzy z K P O. Teraz tu judzucie. Zapomnieliscie że to PiS wybudowali przekop. Że to PiS chce by Elbląg się rozwijał. , za rządów obecnych P O i PSL i SLD miasto Elbląg jest degradowane, nisczone. A wasze motto to wszystko na olsztyn. Won wreszcie.
(2022.12.20)
pis wybudował.. ?puknij się w łepetynę. Wybudował za naszą kasę.. !Pis nie ma swoich pieniędzy..
(2022.12.20)
Powrót do komentarzy