UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wróblewski i PO-wcy miasto Elbląg to nie jest zabawa. Nie potraficie rządzić miastem to odejdzie i zostawcie Elbląg w spokoju
Wróblewski i PO-wcy miasto Elbląg to nie jest zabawa. Nie potraficie rządzić miastem to odejdzie i zostawcie Elbląg w spokoju