UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wróblewski i PO-wcy miasto Elbląg to nie jest zabawa. Nie potraficie rządzić miastem to odejdzie i zostawcie Elbląg w spokoju


Anuluj