UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja już mam dosyć tego co wyprawiają PO-wcy i sympatycy PO-wców. I w ogóle się dziwię młodzieży, która popiera PO. Co już zapomnieli jak za rządów PO -PSL chodzili z rodzicami do sklepu brać na zeszyt
Ja już mam dosyć tego co wyprawiają PO-wcy i sympatycy PO-wców. I w ogóle się dziwię młodzieży, która popiera PO. Co już zapomnieli jak za rządów PO -PSL chodzili z rodzicami do sklepu brać na zeszyt