UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja już mam dosyć tego co wyprawiają PO-wcy i sympatycy PO-wców. I w ogóle się dziwię młodzieży, która popiera PO. Co już zapomnieli jak za rządów PO -PSL chodzili z rodzicami do sklepu brać na zeszyt


Anuluj