UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@TeofilSkorupa - "tylko prezydent i rada miasta z PiS-u pozwolą na prawidłowy rozwój Elbląga" - Rozwój to nie to słowo - chyba chodzi Ci o rozbój tak jak obecnie pisowski rozbój Polski... do tego na kłamstwie? Napisz że o posadki Wam pazerne cwaniaki chodzi.