UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A czy Portel już wyjaśnił, jak to wszystko się ma do przyznanych nieznanej organizacji "Dumni z Elbląga" 2 milionów dotacji oraz dziwnego referndum?Bo elblążanie sadzą, że to wejście do miasta tylną furtką. Czy pytaliście już prezesa tej nieznanej organizacji, kiedy konferencja prasowa, jak obiecywał ?

frhrt