UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A czy Portel już wyjaśnił, jak to wszystko się ma do przyznanych nieznanej organizacji "Dumni z Elbląga" 2 milionów dotacji oraz dziwnego referndum?Bo elblążanie sadzą, że to wejście do miasta tylną furtką. Czy pytaliście już prezesa tej nieznanej organizacji, kiedy konferencja prasowa, jak obiecywał ?
frhrt