UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak tego Pana Wcisle słucham to pyry mi gniją w piwnicy. Ja rządzące PO w Elblągu zrobi coś dobrego dla Elbląga jak nasze super urzedasy nie mogą sobie poradzić z zimą. To co oni poradzą sobie z budową portu. Lidzie otwórzcie w końcu oczy te PO rujnuje tylko Elblag. Nienjestem za żadną partią bo każda kradnie ale to co PO za swoich rządów zrobilo jak Elblag zniszczyli to aż się w p.... le nie miesci. Gdzie jest ślisko na chodnikach, nic nie odśnieżone tylko sypią piach na śnieg. No ale jak dzwonisz do urzędu z tym problemem to mówią proszę dzwonić do firm które przetargi wygrały. A tam jak człowiek zadzwoni czemu nie odśnieżają i nie sypią bo ślisko to odpowiedź że nie mają ludzi tylu żeby się tym zająć. To jak taka firma wygrywa nasz wspaniały Urzędzie Elbląski i Super Witoldzie. Bo ja to tu widzę bardzo duże wały i łapowki.
Kolo