UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W jakim celu cały czas meczycie nas tym psudo senatorem od siedmiu bolesci. Najpierw byl za przekopem pożniej przeciw. I tak całe życie gada dla gadania. On ma wpisane w geny jak całe PO, byc przeciw Elblązanom. Wszystko co złe dla Elbląga, dobre dla PO.

ja elblazanin