UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Niezadowolony - Już wolę elbląską firmę niż bosz czy mikrosfot? Najgorsze co może być to praciwać dla korporacji. W korporacji nie jestes czlowiekiem tylko numerem czyli gorzej niż psem czy szczurem bo pies i szczur to zwierzęta ktore trzeba szanować a numeru nie trzeba szanować bo numer to przedmiot lub pozycja w statystykach. KOCHANI TRZYMAJCIE SIE Z DALEKA OD WIELKICH KORPORACJI.

LuckyBarrel

Anuluj