UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Niezadowolony - Piękna wizja rozwoju. W elbląskich fabrykach mebli, płyt itd. pracują sami potencjalni kandydaci dla Dela i Microsoftu :)


Anuluj