UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Niezadowolony - Piękna wizja rozwoju. W elbląskich fabrykach mebli, płyt itd. pracują sami potencjalni kandydaci dla Dela i Microsoftu :)
@Niezadowolony - Piękna wizja rozwoju. W elbląskich fabrykach mebli, płyt itd. pracują sami potencjalni kandydaci dla Dela i Microsoftu :)