UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

będzie hajs na pensje dla prezydenta i reszty ferajny, na podwyżki ich wynagrodzeń w przyszłym roku i ns nagrody za wytężoną pracę na rzecz miasta; )

Okn

Anuluj