A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A od 1945 roku przez 75 lat nic się nie działo. Chyba kolejne powojenne rządy traktowały Elbląg, jak miasto niepolskie, czyli niemieckie i zero tu inwestowano, bo za chwilę wrócą Niemcy. I tak przez lata w oczekiwaniu to elblążanie wyjeżdżali do Niemiec.
@Robert50 - Przeprowadź się do Malborka.
@Janek23 - Jak się nie orientujesz skąd taka różnica w kwotach to nie pisz głópot.
@Janek23 - Człowieku, to województwo i całkiem inna bajka, im forsa kapie jak manna z nieba, taki mamy system- centralne sterowanie, mnie też szlag trafia.