44
28.11.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A od 1945 roku przez 75 lat nic się nie działo. Chyba kolejne powojenne rządy traktowały Elbląg, jak miasto niepolskie, czyli niemieckie i zero tu inwestowano, bo za chwilę wrócą Niemcy. I tak przez lata w oczekiwaniu to elblążanie wyjeżdżali do Niemiec.
(2022.11.29)

info

0  
  0
@Robert50 - Przeprowadź się do Malborka.
(2022.11.29)
@Janek23 - Jak się nie orientujesz skąd taka różnica w kwotach to nie pisz głópot.
(2022.11.29)
@Janek23 - Człowieku, to województwo i całkiem inna bajka, im forsa kapie jak manna z nieba, taki mamy system- centralne sterowanie, mnie też szlag trafia.
Truso (2022.11.30)