UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"Nabrzeże będzie pogłębione do 5 metrów, z myślą o przyszłości i zawijaniu do portu większych jednostek. " Zdecydowanie powinno być 35 metrów. Po pierwsze na 5 metrów nie wpłynie żaden wycieczkowiec... nie mówiąc już o łodziach podwodnych, które mogłyby mieć swoją tajną bazę na Drużnie... w końcu przed wojną w stoczni powstawały łodzie podwodne. TRADYCJA ZOBOWIĄZUJE !

GłębokaMyśl