UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Napisałbym Tobie kmiocie, jaki wpływ nawet te "ch.. drzewa sa to krzaki dzikie jakies dzuadostwo. " mają, szczególnie latem, na regulację temperatury i wilgotności, że o pochłanianiu CO2 i oddawaniu O nie wspomnę. Lecz nie miałoby to sensu. Z twojego komentarza jasno wynika, że znasz się na rzeczy. A tymczasem, tam u "Borysa" czekają na Ciebie. Pędź!
Yogibubu