UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Napisałbym Tobie kmiocie, jaki wpływ nawet te "ch.. drzewa sa to krzaki dzikie jakies dzuadostwo. " mają, szczególnie latem, na regulację temperatury i wilgotności, że o pochłanianiu CO2 i oddawaniu O nie wspomnę. Lecz nie miałoby to sensu. Z twojego komentarza jasno wynika, że znasz się na rzeczy. A tymczasem, tam u "Borysa" czekają na Ciebie. Pędź!

Yogibubu