UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wpuszczanie bzdur o sprzedaży wodociągów śmieszne. Aby coś się zadziało potrzebna zgoda RM. A sprzedaż udziałów ? Ja bym coś takiego popierał. Element biznesowy w komunalce pewnie i dobrze by zrobił. Ale tu też zgoda RM potrzebna. Czyli tematu nie ma bo zgody RM brak.