UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@kuk - to zobacz w treści kto ci podniósł taryfy za wodę!!! EPWIK? NIE!!!!! Gospodarstwo WODY POLSKIE - to te od Odry!!!!

dla ścisłości

Anuluj