A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Czy to przypadek, że pod adresem Pana Rembelskiego znajduje się lumpeks?
Rembelski!co się z tobą dzieje??
Pan Rembelski mija się z prawdą, próbuje wprowadzić ludzi w błąd. Nie można opierać retoryki na nieprawdziwych informacjach. To go dyskredytuje.
za to demolowanie bażantarni, pójdę odwołać obecna władze. To co oni tam wyprawiaja to istne barbarzyństwo.
Ta cała afera z referendum przyniesie więcej szkód niż te nawet istniejące zarzuty wobec obecnych władz. Jego twórcy muszą być silnie związani z rządzącą koalicją sejmową, gdyż w swojej kampanii stosują identyczną socjotechnikę, którą ostatnio posługuje się m. in. prezes PiS. Otóż podaje się społeczeństwu informacje, które powszechnie tworzy tzw. ulica. Stąd mamy głosy, że duże firmy z zagranicznym kapitałem nie płacą podatków, że majątek przejęła peerelowska nomenklatura oraz bezpieka i jej agentura, a fakty te są zakonspirowane, bo za nimi kryją sie firmy krzak lub słupy itd, itp. Lud to kupuje, odpowiada to jego przekonaniom i kształtuje postawy. Szczególnie jest to skuteczne, gdy życie staje się coraz droższe, a kryzys niszczy portfele. Cały ten galimatias ma przynieść korzyść wszelkim zwycięzcą, ale niestety nie tym co w te wieści uwierzyli i nadal wierzą. Także pyrsk ludkowie i dalej się motajcie w swych wojenkach.
@GłębokaMyśl - Nie złoży Wróblewski bo miasta nie stać na proces.
@Anna Sośnierz - Niby jak? Skoro nie przeprosi i nie odwoła to władze miasta wytoczą mu proces a jeśli nie to miasto kłamie.
@Oleo - Najwyższy czas pozbyć się tego szkodnika i jego przyd.... ów z UM.
Doprowadzili miasto do ruiny.
Wiele osób podejrzewa inicjatorów referendum z Pełnomocnikiem na czele o działanie na zlecenie PiS-u. Prędzej chyba działają na zlecenie Prezydenta. Tak dobrej wyborczej roboty na rzecz urzędującego Prezydenta nikt nigdy nie wykonywał. Prezydent pewnie w zaciszu gabinetu razem z kolegami mówi Pisz Stefan, pisz. Wygraną mam w cuglach. Na debacie wyborczej każdemu kandydatowi na zarzuty może odpowiadać - W Stefana się bawisz?.
Brawo Panie Prezydencie Wróblewski, odpowiedz skierowana do ZADYMIARZA godna PREZYDENTA !!! Ty człeku na pewno czytasz te wpisy. Napiszę więc tak - jesteś Rembelski łotr i wywrotowiec !!!