37
24.11.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Czy to przypadek, że pod adresem Pana Rembelskiego znajduje się lumpeks?
Maciej Rowa (2022.11.24)

info

12  
  12
Rembelski!co się z tobą dzieje??
Rap. (2022.11.24)

info

11  
  9
Pan Rembelski mija się z prawdą, próbuje wprowadzić ludzi w błąd. Nie można opierać retoryki na nieprawdziwych informacjach. To go dyskredytuje.
Anna Sośnierz (2022.11.24)
za to demolowanie bażantarni, pójdę odwołać obecna władze. To co oni tam wyprawiaja to istne barbarzyństwo.
jesteśmy na tak (2022.11.24)

info

12  
  10
Ta cała afera z referendum przyniesie więcej szkód niż te nawet istniejące zarzuty wobec obecnych władz. Jego twórcy muszą być silnie związani z rządzącą koalicją sejmową, gdyż w swojej kampanii stosują identyczną socjotechnikę, którą ostatnio posługuje się m. in. prezes PiS. Otóż podaje się społeczeństwu informacje, które powszechnie tworzy tzw. ulica. Stąd mamy głosy, że duże firmy z zagranicznym kapitałem nie płacą podatków, że majątek przejęła peerelowska nomenklatura oraz bezpieka i jej agentura, a fakty te są zakonspirowane, bo za nimi kryją sie firmy krzak lub słupy itd, itp. Lud to kupuje, odpowiada to jego przekonaniom i kształtuje postawy. Szczególnie jest to skuteczne, gdy życie staje się coraz droższe, a kryzys niszczy portfele. Cały ten galimatias ma przynieść korzyść wszelkim zwycięzcą, ale niestety nie tym co w te wieści uwierzyli i nadal wierzą. Także pyrsk ludkowie i dalej się motajcie w swych wojenkach.
Jutro będzie lepij. (2022.11.24)

info

14  
  11
@GłębokaMyśl - Nie złoży Wróblewski bo miasta nie stać na proces.
(2022.11.24)
@Anna Sośnierz - Niby jak? Skoro nie przeprosi i nie odwoła to władze miasta wytoczą mu proces a jeśli nie to miasto kłamie.
(2022.11.24)
@Oleo - Najwyższy czas pozbyć się tego szkodnika i jego przyd.... ów z UM. Doprowadzili miasto do ruiny.
mesaja3 (2022.11.24)
Wiele osób podejrzewa inicjatorów referendum z Pełnomocnikiem na czele o działanie na zlecenie PiS-u. Prędzej chyba działają na zlecenie Prezydenta. Tak dobrej wyborczej roboty na rzecz urzędującego Prezydenta nikt nigdy nie wykonywał. Prezydent pewnie w zaciszu gabinetu razem z kolegami mówi Pisz Stefan, pisz. Wygraną mam w cuglach. Na debacie wyborczej każdemu kandydatowi na zarzuty może odpowiadać - W Stefana się bawisz?.
Cz (2022.11.24)
Brawo Panie Prezydencie Wróblewski, odpowiedz skierowana do ZADYMIARZA godna PREZYDENTA !!! Ty człeku na pewno czytasz te wpisy. Napiszę więc tak - jesteś Rembelski łotr i wywrotowiec !!!
abdull (2022.11.24)

info

4  
  11