Wybrany wątek opinii

panie Misztal chyba coś nie tak z tą pana wypowiedzią... "spółka nie prowadzi obecnie żadnych działań dotyczących zmian obowiązujących obecnie taryf za wodę i odprowadzania ścieków. Przypomnijmy, że obecna taryfa obowiązuje do 2024 roku"... , czy mieszkańcy nie otrzymali informacji o podwyżce tychże taryf od 1 listopada 2022 roku? panie Wróblewski nie uchodzi jako / jeszcze / prezydentowi używać słów do adwersarza - takich jak... " wzywam więc Pana wiecznego kandydata"... , chyba jednak nie?
kuk (2022.11.24)
@kuk - W Elblągu wszystko jest na sprzedaż.
(2022.11.24)
@kuk - to zobacz w treści kto ci podniósł taryfy za wodę!!! EPWIK? NIE!!!!! Gospodarstwo WODY POLSKIE - to te od Odry!!!!
dla ścisłości (2022.11.24)
Powrót do komentarzy