Wybrany wątek opinii
panie Misztal chyba coś nie tak z tą pana wypowiedzią... "spółka nie prowadzi obecnie żadnych działań dotyczących zmian obowiązujących obecnie taryf za wodę i odprowadzania ścieków. Przypomnijmy, że obecna taryfa obowiązuje do 2024 roku"... , czy mieszkańcy nie otrzymali informacji o podwyżce tychże taryf od 1 listopada 2022 roku? panie Wróblewski nie uchodzi jako / jeszcze / prezydentowi używać słów do adwersarza - takich jak... " wzywam więc Pana wiecznego kandydata"... , chyba jednak nie?
Do moderacji
Odpowiedz
28
8
@kuk - W Elblągu wszystko jest na sprzedaż.
Do moderacji
Odpowiedz
8
1
@kuk - to zobacz w treści kto ci podniósł taryfy za wodę!!! EPWIK? NIE!!!!! Gospodarstwo WODY POLSKIE - to te od Odry!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
4
5