UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No nie można bezkarnie takich rzeczy opowiadać, niczym nie potwierdzonych bzdur, w końcu jakaś odpowiedzialność za słowa powinna być. Wstyd Panie Rembalski.
Rojek
No nie można bezkarnie takich rzeczy opowiadać, niczym nie potwierdzonych bzdur, w końcu jakaś odpowiedzialność za słowa powinna być. Wstyd Panie Rembalski.
Rojek