UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No nie można bezkarnie takich rzeczy opowiadać, niczym nie potwierdzonych bzdur, w końcu jakaś odpowiedzialność za słowa powinna być. Wstyd Panie Rembalski.

Rojek

Anuluj