Wybrany wątek opinii
Wiele osób podejrzewa inicjatorów referendum z Pełnomocnikiem na czele o działanie na zlecenie PiS-u. Prędzej chyba działają na zlecenie Prezydenta. Tak dobrej wyborczej roboty na rzecz urzędującego Prezydenta nikt nigdy nie wykonywał. Prezydent pewnie w zaciszu gabinetu razem z kolegami mówi Pisz Stefan, pisz. Wygraną mam w cuglach. Na debacie wyborczej każdemu kandydatowi na zarzuty może odpowiadać - W Stefana się bawisz?.
Do moderacji
Odpowiedz
3
11
@Cz - Do @ CZ> jesteś kompletna Idiota !!!
Do moderacji
Odpowiedz
1
0