UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wiele osób podejrzewa inicjatorów referendum z Pełnomocnikiem na czele o działanie na zlecenie PiS-u. Prędzej chyba działają na zlecenie Prezydenta. Tak dobrej wyborczej roboty na rzecz urzędującego Prezydenta nikt nigdy nie wykonywał. Prezydent pewnie w zaciszu gabinetu razem z kolegami mówi Pisz Stefan, pisz. Wygraną mam w cuglach. Na debacie wyborczej każdemu kandydatowi na zarzuty może odpowiadać - W Stefana się bawisz?.

Cz