UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo Panie Prezydencie Wróblewski, odpowiedz skierowana do ZADYMIARZA godna PREZYDENTA !!! Ty człeku na pewno czytasz te wpisy. Napiszę więc tak - jesteś Rembelski łotr i wywrotowiec !!!
abdull
Brawo Panie Prezydencie Wróblewski, odpowiedz skierowana do ZADYMIARZA godna PREZYDENTA !!! Ty człeku na pewno czytasz te wpisy. Napiszę więc tak - jesteś Rembelski łotr i wywrotowiec !!!
abdull