UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo Panie Prezydencie Wróblewski, odpowiedz skierowana do ZADYMIARZA godna PREZYDENTA !!! Ty człeku na pewno czytasz te wpisy. Napiszę więc tak - jesteś Rembelski łotr i wywrotowiec !!!

abdull

Anuluj