UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
za to demolowanie bażantarni, pójdę odwołać obecna władze. To co oni tam wyprawiaja to istne barbarzyństwo.
jesteśmy na tak
za to demolowanie bażantarni, pójdę odwołać obecna władze. To co oni tam wyprawiaja to istne barbarzyństwo.
jesteśmy na tak