UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Najwyższa pora, by w końcu przyłączyć Kazimierzowo i Gronowo Górne do Elblaga. Obie miejscowości znajdują się w obrębie naszego miasta, tylko są sztucznie wyłączone z uwagi na niższe podatki. Mam nadzieję, że przyszły prezydent miasta, pan Leonard Krasulski szybko poradzi sobie z tym ciągnacym sie od lat problemem.