UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie mierz wszystkich swoją miarą. Że potrafisz tylko za najniższą krajową pracować to nie moja wina.
Wojtek_324
Nie mierz wszystkich swoją miarą. Że potrafisz tylko za najniższą krajową pracować to nie moja wina.
Wojtek_324