UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Powstaną miejsca pracy to bardzo dobrze, a co do zarobków jak się nie upomnisz to dlaczego ma więcej płacić, dużo słyszałem takich pyskaczy na stołówce, a co do czego to mody w kubeł i głowy spuszczone, mi jak coś nie pasuje to albo się zwalniam albo nie przyjmuję takiej pracy i tyle w temacie