A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Zykfryd - To może zaapelujmy do prostytukek nich się oddają za darmo. W ramach pomocy
Polską krew sprzedają Niemcim, a Polacy nadal w potrzebie, niech się zadowolą... nakrętkami z butelek. Dam tylko dla bliskiej mi osoby, gdy będzie w potrzebie, nikomu innemu.
Mysle ze z takim mysleniem to i tobie pieniadze nie pomogą. Oddalem okolo 25litrow krwi i nawet przez mysl mi nie przeszlo zeby chciec pieniedzy za oddana krew. A z tego co wiem to podobno lll rzesza placi kiedys byly wycieczki takich jak ty zeby oddac krew za zachodnia granicą. Znajdź swoich i jedz. A najlepiej juz tam zostan.
Niech już idzie ten lekarz na emeryturę. Dużo ludzi odrzuca bo kiedyś w życiu zapalili trafke(kiedyś 3lata temu). Won na emeryturę
Komentujący są nieprawdopodobni. Chcieliby pieniędzy za krew. Okej - niech zostanie wprowadzona opłata dla pacjentów szpitali za podane jednostki krwi. Nie? To inaczej: Okej - opłaty za krew obecnie finansują działanie RCKIK. Kto zapłaci paniom pielęgniarkom? Kto zapłaci lekarzowi co dopuszcza do oddania krwi? Kto zapłaci za prąd, za jednorazowe pojemniki, za czyszczenie, za badanie, frakcjonowanie, za transport krwi? Śmialutko krytykujący, piszcie. Jak ktoś odpisze "państwo", to będziemy się śmiać dalej.
@Nie dam, bo nie mam. - Nie uda ci się, nie ma donacji kierowanych
Wysyłają Polską krew zagranice. Skandal
@Niedoczekanie - Obys nigdy krwi nie potrzebowal. A jesli bedziesz potrzebowal to i tak dostaniesz i wtedy moze zdanie zmienisz. A co ma pis czy po czy inna partia do oddawania krwi. Ja zacząłem oddawac w 2005 r i czy wladzy byla inna partia teraz sa inni i nie robi to dla mnie roznicy.