UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Komentujący są nieprawdopodobni. Chcieliby pieniędzy za krew. Okej - niech zostanie wprowadzona opłata dla pacjentów szpitali za podane jednostki krwi. Nie? To inaczej: Okej - opłaty za krew obecnie finansują działanie RCKIK. Kto zapłaci paniom pielęgniarkom? Kto zapłaci lekarzowi co dopuszcza do oddania krwi? Kto zapłaci za prąd, za jednorazowe pojemniki, za czyszczenie, za badanie, frakcjonowanie, za transport krwi? Śmialutko krytykujący, piszcie. Jak ktoś odpisze "państwo", to będziemy się śmiać dalej.
ddrree