UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Polską krew sprzedają Niemcim, a Polacy nadal w potrzebie, niech się zadowolą... nakrętkami z butelek. Dam tylko dla bliskiej mi osoby, gdy będzie w potrzebie, nikomu innemu.

Nie dam, bo nie mam.

Anuluj