UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Polską krew sprzedają Niemcim, a Polacy nadal w potrzebie, niech się zadowolą... nakrętkami z butelek. Dam tylko dla bliskiej mi osoby, gdy będzie w potrzebie, nikomu innemu.
Nie dam, bo nie mam.
Polską krew sprzedają Niemcim, a Polacy nadal w potrzebie, niech się zadowolą... nakrętkami z butelek. Dam tylko dla bliskiej mi osoby, gdy będzie w potrzebie, nikomu innemu.
Nie dam, bo nie mam.