Wybrany wątek opinii

Polską krew sprzedają Niemcim, a Polacy nadal w potrzebie, niech się zadowolą... nakrętkami z butelek. Dam tylko dla bliskiej mi osoby, gdy będzie w potrzebie, nikomu innemu.
Nie dam, bo nie mam. (2022.08.31)
@Nie dam, bo nie mam. - Nie uda ci się, nie ma donacji kierowanych
(2022.09.01)
Powrót do komentarzy