UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Niedoczekanie - Obys nigdy krwi nie potrzebowal. A jesli bedziesz potrzebowal to i tak dostaniesz i wtedy moze zdanie zmienisz. A co ma pis czy po czy inna partia do oddawania krwi. Ja zacząłem oddawac w 2005 r i czy wladzy byla inna partia teraz sa inni i nie robi to dla mnie roznicy.

25litrow