Wybrany wątek opinii

To zapłacicie za krew ludziom, a nie czekolady rozdajecie.
(2022.08.31)
Zdanie zmienisz jak sam będziesz potrzebował, bezinteresowność czasem jest potrzebna ale niektórzy nawet by gówno chcieli sprzedawać, bez odbioru.
uls (2022.08.31)
To jest honorowe krwiodawstwo. CzyTy rozumiesz co znaczy słowo honorowe. ? Moje pytanie jest takie czy Ty gdybyś potrzebował krwi czego Ci nie życzę wolałbys za nią zapłacić czy otrzymać za darmochę? Pisze bo sam oddałem 57 l i nigdy nie przyszło mi o głowy żeby oczekiwać na zapłatę.
(2022.08.31)
Oby tobie zabrakło krwi jak cos się stanie baranie!!!
Elb (2022.08.31)
Mysle ze z takim mysleniem to i tobie pieniadze nie pomogą. Oddalem okolo 25litrow krwi i nawet przez mysl mi nie przeszlo zeby chciec pieniedzy za oddana krew. A z tego co wiem to podobno lll rzesza placi kiedys byly wycieczki takich jak ty zeby oddac krew za zachodnia granicą. Znajdź swoich i jedz. A najlepiej juz tam zostan.
25litrow (2022.08.31)
@25litrow - 3 rzesza? Chcesz odebrać czarnkowi tytuł dzbana roku ? Nie oddaje bo nie wybaczył bym sobie gdyby moja krew uratowała życie pisiora.
Niedoczekanie (2022.08.31)
@Niedoczekanie - Obys nigdy krwi nie potrzebowal. A jesli bedziesz potrzebowal to i tak dostaniesz i wtedy moze zdanie zmienisz. A co ma pis czy po czy inna partia do oddawania krwi. Ja zacząłem oddawac w 2005 r i czy wladzy byla inna partia teraz sa inni i nie robi to dla mnie roznicy.
25litrow (2022.09.04)
Powrót do komentarzy