UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech już idzie ten lekarz na emeryturę. Dużo ludzi odrzuca bo kiedyś w życiu zapalili trafke(kiedyś 3lata temu). Won na emeryturę
Arbuzzz
Niech już idzie ten lekarz na emeryturę. Dużo ludzi odrzuca bo kiedyś w życiu zapalili trafke(kiedyś 3lata temu). Won na emeryturę
Arbuzzz