UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niech już idzie ten lekarz na emeryturę. Dużo ludzi odrzuca bo kiedyś w życiu zapalili trafke(kiedyś 3lata temu). Won na emeryturę

Arbuzzz

Anuluj