UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Brawo Redakcja!!! Wkoncu właściwe słowa na łamach Port el!!! Tak, taki mecz był potrzebny, takie mecze są potrzebne bo Elbląg jest spragniony takich emocji!!! A żeby tak się stało potrzebny jest awans i co za tym idzie nowy obiekt. A wszystko to będzie doskonałą wizytówką naszego miasta!!!