UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo Redakcja!!! Wkoncu właściwe słowa na łamach Port el!!! Tak, taki mecz był potrzebny, takie mecze są potrzebne bo Elbląg jest spragniony takich emocji!!! A żeby tak się stało potrzebny jest awans i co za tym idzie nowy obiekt. A wszystko to będzie doskonałą wizytówką naszego miasta!!!


Anuluj