UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech państwo PIS, przejmie stadion i mówi, że to niby dla Elbląga, tacy dobrzy, tak jak z portem. Brak słów.
Niech państwo PIS, przejmie stadion i mówi, że to niby dla Elbląga, tacy dobrzy, tak jak z portem. Brak słów.