UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Prezydent POwie wam tak PO co nam stadion jak w ostrudzie jest stadion. I lepiej niech na Koniec już nic nie robi, bo zrobią taki stadion jak ''amfiteatr'' i będziemy siedzieć na trawie.
Viktor.
Prezydent POwie wam tak PO co nam stadion jak w ostrudzie jest stadion. I lepiej niech na Koniec już nic nie robi, bo zrobią taki stadion jak ''amfiteatr'' i będziemy siedzieć na trawie.
Viktor.