UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Prezydent POwie wam tak PO co nam stadion jak w ostrudzie jest stadion. I lepiej niech na Koniec już nic nie robi, bo zrobią taki stadion jak ''amfiteatr'' i będziemy siedzieć na trawie.

Viktor.

Anuluj