A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Niechg Nowaczyk odda 1 000 000 zł z odsetkami, na stadion, który, z winy jego, nigdy nie powstał.
Nowy stadion z trybunami zadaszonymi z różnymi innymi funkcjami. Bieżnia lekkoatletyczna, miejsce występów. Przecież w Elblągu nie ma amfiteatru a wystepy zespołów są na pastwisku zwane wyspą spichrzow. do tego doproeadzili rządzący. Oj polecicie i to kibice zrobia. Juz sie nie nabierzemy na obiecanki.
@WiesławPaleta - Jeden wpis o piłce i niewiadomo jakie osiągnięcie dla budzetu. Oczywiście, iż są pilniejsze wydatki niż trawnik dla kopaczy, ba może i przydałby się dochody w sporcie? Poza tym i tak obywatele wolą pójść na mecz ZKS, żyć w demokratycznym kraju niż słuchać nieogarnietych kwestii, że dobra firma to jakieś wydatki za wszystkich, zaraz zamykać drogi, bo ochrony nie ma. Z czym do ludzi
Czytamy początek artykułu o tym samym ale za 2 tygodnie, po zwykłej kolejce bez euforii derbowej. "Stadion znowu świecący pustkami, raczej atmosfera piłkarskiej prowincji niczym nie przypominająca fantastycznego wieczoru podczas derbowego meczu z Olsztynem. Widać, że mieszkańcy to w większości kibice przypadkowi, tzw. Janusze, przychodzą na mecze tylko gdy przyjeżdżają uznane marki lub mecz ma oprawę derbowego uniesienia. Powraca dyskusja czy faktycznie jest dla kogo budować nowy stadion"
Panie Sebastianie.. jestem pod wrazeniem Pana artykulu... wielki szacunek!
@Hiko - Jakie wydatki ? Pominiki, trawniki i chodniki rzeczywiście ważniejsze wydatki ale nie dla miasta tylko dla urzędników i rady miasta. Wstyd skończcie urzędasy z tą komuną. Ludzie i tak mają już was dosyć
Zgłoście się do Posła Krasulskiego, w końcu w sejmie siedzi przy prezesie, żeby to Ministerstwo Sportu przejęło stadion, a wtedy wybudują Stadion na 100000 miejsc i kibice Olimpii będą wreszcie zadowoleni. Można było ze Stadionem Narodowym? Kibice idźcie do posła
po co wam stadion, wystarczy to co jest, przynajmniej jest kameralnie. kameralne tramwaje, kameralny amfiteatr, dwie sale kameralne u antka w swiatowidzie.
@Hiko - A co jest ważniejsze? Parking kolejny albo plac zabaw dla psów a może kościół nowy... Oni basenu nie mogą zrobić a mogli by zarobić na nim, stadion się należy budżet obywatelski wygrał
Nowy stadion - do spektakularnych przegranych naszej Olimpii w 5 lidze?