Wybrany wątek opinii
Zgłoście się do Posła Krasulskiego, w końcu w sejmie siedzi przy prezesie, żeby to Ministerstwo Sportu przejęło stadion, a wtedy wybudują Stadion na 100000 miejsc i kibice Olimpii będą wreszcie zadowoleni. Można było ze Stadionem Narodowym? Kibice idźcie do posła
Do moderacji
Odpowiedz
9
7
Niech państwo PIS, przejmie stadion i mówi, że to niby dla Elbląga, tacy dobrzy, tak jak z portem. Brak słów.
Do moderacji
Odpowiedz
5
15