UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Marka znam z treningów, zaraził mnie lekkoatletyka klasyczna. Znam go więc mogę przypuszczać dlaczego niektórzy z czytelników nie znają jego postaci. Duży silny chłop z ogromna wiedzą, jednak skromnie stojący w cieniu. To co robi, tworzy z pasji, nie dla poklasku nie afiszuje się tylko działa. Żyje sportem. Poświęca swój prywatny czas czysto altruistycznie. Generalnie gratuluje ! A komentatorom polecam zakasać rękawy pokazać co potrafią, a nie szukać dziury w całym