UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Beneficjenci PISu to nie tylko 1 wuefista... :))) Wszyscy biora garsciami:))) chyba ze sie myle, ale co ja tam wiem.... Kaszub z rrrr odpalil amber gold, sprzedal wszystko co mogl, zakazal rozmnazania, ale w zamian proponowal naplyw szuszlakow cos jak w NRF ktorzy chetnie siedzac i pijac mocna kawe beda sie smiali jak Polacy zapier... laja na nich... Zapominalem-Wolne sady oczywiscie... tak, tak

komedia