Wybrany wątek opinii

Klub Salwator działał prężnie przez kilka lat. Z tego co pamiętam opłaty były symboliczne lub wcale. Moja synowa nie przypomina sobie, aby cokolwiek płaciła, a zajęcia odbywały się dwa razy w tygodniu. Pan Opaczewskiej jest przykładem bezinteresownego społecznika.
parafianka (2022.07.29)
@parafianka - @parafianka --> OZIEMKIEWICZ a nie Opaczewski.
(2022.07.29)
Powrót do komentarzy