Gonic pisowcow panie prezydencie. Nie chcemy z podatkow miasta utrzymywac pisowskich inwestycji.Udi
Gonic pisowcow panie prezydencie. Nie chcemy z podatkow miasta utrzymywac pisowskich inwestycji.