UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@jestemZA - masz rację, ale to miasto jest wyjątkowe i kto by nie był u władzy tj. to samo. Poczynając od Gintowt-Dziewiałtowski (bo wcześniej byłem za młody)z SLD później w PO próbował, Słonina (SLD), Nowaczyk (PO), Wilk (Pis), Wróblewski (nie okłamujmy się PSL). Najlepszy - z najgorszych - bo dobrego nie było, okazał się Słonina. A tak to stagnacja miasta, napełnianie swoich kieszeni, i załatwianie spraw rodzinie po znajomości.